KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12433364
nr 1243 3364
Richard Ã…rlin
(f. 1945), Sverige
Etsning, "Arkiv", Signerad. Motivet: 12x9
Richard Årlin, svensk grafiker och målare född 1945.
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:45:58
100 kr
300 kr